Ankara Hurda Alüminyum

Ankara Hurda Alüminyum, Hurdası Fiyatları, alım satım, Ankara'da, hurdacıları, Sincan, Etimesgut, Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Mamak, Pursaklar,Yenikent

HURDA ALÜMİNYUM ALIMI
Ankara Hurda Alüminyum

Hurda Alüminyum

Ankara Hurda Alüminyum

Metaller arasında çok esnek ve çok yönlü metal olan Alüminyum, hafif olmasına rağmen yüksek dayanıklıdır. Oksidasyona karşı direnci yüksek bir metaldir. Bu yüzden, başta ulaşım ve inşaat sanayi olmak üzere birçok sektörde kullanılan bir malzeme haline gelmiştir.

Üretim ve endüstrinin pek çok kolunda milyonlarca farklı ürünün yapımında kullanılmakta olup dünya ekonomisi içinde çok önemli bir yeri vardır. Alüminyumdan üretilmiş yapısal bileşenler uzay ve havacılık sanayi için vazgeçilmezdir. Hafiflik ve yüksek dayanım özellikleri gerektiren taşımacılık ve inşaat sanayinde geniş kullanım alanı bulur.


Ankara Hurda Alüminyum

Alüminyum kolay soğuyup ısıyı emen bir metal olması nedeniyle soğutma sanayinde geniş bir yer bulur. Bakırdan daha ucuz olması ve daha çok bulunması, işlenmesinin kolay ve yumuşak olması nedeniyle birçok sektörde kullanılan bir metaldir.

Ankara Alüminyum hurda alım satımı yapan firmamız, Ankara Hurda Alüminyum, Ankarada hurda Alüminyum fiyatları, Ankara Alüminyum hurdası, gibi web aramaları ile firmamıza ulaşan herkesin hurda satma talebini en kısa zamanda karşılamak amacıyla Mobil Hurda ekiplerini sürekli sahada tutup mobil hurdacı görevini de yürütmektedir.

Sizde elinizde bulunan Alüminyum Hurdasını yada Hurda Alüminyumu satmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından yada whatSapp hattından bizlere ulaşarak keşif talebinde bulunabilirsiniz. Kendimize ait araçlar ile en kısa zamanda istediğiniz yere gelerek hurdalarınızı inceler, kalitesi ve fiyatı hakkında bilgilendiririz. Fiyat konusunda anlaşmamız halinde hurdalarınızı hassas tartılar ile tartarak, Kendi personelimiz ile kendi araçlarımıza yükler, ücretini nakit olarak öderiz.

Madenden alüminyum üretimi hurdadan üretiminden çok daha maliyetlidir. Kullanım alanı bu kadar geniş olan alüminyumun daha az maliyetli olan geri dönüşüm yolu ile kullanıma kazandırılması daha doğrudur. Bu hem ülke ekonomisi açısından hem de doğal kaynaklarımızın tükenmemesi açısından çok önemlidir.

Her türlü Alüminyum Hurdası

YERİNDEN ALINIR

" NAKİT ÖDEME YAPILIR "

Alüminyumun hurdalardan geri kazanımı, günümüz alüminyum endüstrisinin önemli bir bileşeni haline gelmiştir. Geri kazanım işlemi, metalin basitçe tekrar ergitilmesi esasına dayanır ki bu yöntem metalin cevherinden üretimine nazaran çok daha ekonomiktir. Alüminyum rafinasyonu çok yüksek miktarlarda elektrik enerjisi gerektirir, buna karşılık geri kazanım işlemi, üretiminde kullanılan enerjinin %5′ini harcar.

Ankara Hurda Alüminyum