Ankara Hurda Klima Fiyatları

Ankara Hurda Klima Fiyatları, Klima Hurdası Alımı, fiyatı, motoru, klima bakır boru,Ankara'da, alanlar, alımı, Sincan, Etimesgut, Çankaya, Keçiören, Mamak

HURDA KLİMA ALIMI
Ankara Hurda Klima Fiyatları

Hurda Klima Alımı

Ankara Hurda Klima Fiyatları

Genellikle otellerde, iş yerinde, fabrikalar ve hava sıcaklığı ile nemin yüksek olduğu evlerde kullanılan klimalar belirli bir kullanım ömrünü tamamlayınca kullanılmaz ve hurda durumuna düşerler.

Özbıyıklar Hurdacılık olarak olarak başta Ankara merkez ve ilçeleri ile civar illerde bulunan, kullanım ömrünü tamamlamış hurda klima ve klima hurdasını yerinden kendi araçlarımız ile gelerek değerinde satın alıyoruz.


Ankara Hurda Klima Fiyatları

Hurda klimalar sökülecek şantiye, hastane ya da fabrika gibi alanlarda ise hurda klima ve hurda klima motoru sökümünü de yapmaktayız.

Firmamız, Klima hurdalarınızı yerinden alır, kendi araçlarımıza yükler, ek nakliye parası almaz ve peşin ödeme yaparak hurda Klimayı satın alır.

Ankara Hurda Çamaşır Makinası

Ankara Klima hurda alım satımı yapan firmamız, Ankara Klima, Ankarada hurda Klima fiyatları, Ankara Klima hurdası, gibi web aramaları ile firmamıza ulaşan herkesin hurda satma talebini en kısa zamanda karşılamak amacıyla Mobil Hurda ekiplerini sürekli sahada tutup mobil hurdacı görevini de yürütmektedir.

Sizde elinizde bulunan Klima Hurdasını yada Hurda Klima'yı satmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından yada whatSapp hattından bizlere ulaşarak keşif talebinde bulunabilirsiniz. Kendimize ait araçlar ile en kısa zamanda istediğiniz yere gelerek hurdalarınızı inceler, kalitesi ve fiyatı hakkında bilgilendiririz. Fiyat konusunda anlaşmamız halinde hurdalarınızı hassas tartılar ile tartarak, Kendi personelimiz ile kendi araçlarımıza yükler, ücretini nakit olarak öderiz.

Evinizde, otelinizde, iş yerinizde, fabrikanızda bulunan tek veya toplu klima hurdası yerinden satın alınır.

Her türlü Klima Hurdası

YERİNDEN ALINIR

" NAKİT ÖDEME YAPILIR "

Elinizde bulunan Duvar Tipi Split Klima, Salon Tipi Split Klima, Yer Tavan Tipi Split Klima, Kanallı Tip Split Klima Kaset Tipi Split Klima, İnverter Split Klima, Multi Split Klima, Pencere Tipi Klima, Dış Ünitesiz Klima ve Çatı Tipi Klima hurdalarınızı yüksek fiyattan ve kapınızdan satın alıyor, nakit ödeme yapıyoruz.

Ankara Hurda Klima Fiyatları