Ankara Paslanmaz Krom Hurda

Ankara Paslanmaz Krom Hurda, 304 316 430 Krom Hurdası, hurdacı, alımı, kilosu, fiyatı, Ankara'da, hurdacıları, Sincan, Etimesgut, Çankaya, Keçiören, Mamak, Yenimahalle, Pursaklar, Malıköy

HURDA PASLANMAZ KROM
Ankara Paslanmaz Krom Hurda

Hurda Krom Alımı

Ankara Paslanmaz Krom Hurda

Krom yada paslanmaz krom diye tabir edilen, Gümüş gibi parlak, metalik görünümlü, sert ama kolay kırılan bir madendir.

Paslanmaz krom hurda türlerinin başlıcaları 301 kalite paslanmaz hurda, 201 kalite paslanmaz hurda, 304 kalite paslanmaz hurda, 316 kalite paslanmaz hurda, 310 kalite paslanmaz hurda dır. Bahsi geçen bu paslanmaz hurda türleri içerisindeki nikel oranının fazlalığına göre değerleri ve fiyatları artmaktadır.

Nerelerde Kullanılır?

Krom, özellikle metalurji, kimya, refrakter (ateşe dayanıklı çeşitli malzemeler) ve döküm sanayinde olmak üzere otomotiv, mutfak ve banyo metalleri gibi sektörlerde de kullanılmaktadır.


Ankara Paslanmaz Krom Hurda

Metalurji sanayinde krom cevherinin en önemli kullanım alanı paslanmaz çelik yapımında kullanılan ferrokrom üretimidir. Dünya krom üretiminin yaklaşık yüzde 95’i ferrokrom üretiminde kullanılmaktadır. Ferrokrom, paslanmaz çelik metal ve silah sanayinin çok önemli bir maddesidir. Krom; çeliğe sertlik ile kırılma ve darbelere karşı direnç verir, aşınma ve oksitlenmeye karşı koruma sağlar.

Kromun çeşitli alaşımları mermi, denizaltı, gemi, uçak, top ve silahlarla ilgili destek sistemlerinde kullanılır. Estetik görünümü sayesinde, bu malzemenin son yıllarda otobüslerde ve tren vagonlarında, aydınlatma sistemlerinde, merdiven korkuluklarının yapımında ve petrol arama platformlarının yapımında kullanılmaktadır.

Ankara Paslanmaz Krom Hurda

Ankara Paslanmaz krom hurda alım satımı yapan firmamız, Ankara Hurda Krom, Ankarada hurda Paslanmaz krom fiyatları, Ankara Paslanmaz krom hurdası, gibi web aramaları ile firmamıza ulaşan herkesin hurda satma talebini en kısa zamanda karşılamak amacıyla Mobil Hurda ekiplerini sürekli sahada tutup mobil hurdacı görevini de yürütmektedir.

Sizde elinizde bulunan Krom Hurdasını yada Hurda Krom Paslanmaz satmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından yada whatSapp hattından bizlere ulaşarak keşif talebinde bulunabilirsiniz. Kendimize ait araçlar ile en kısa zamanda istediğiniz yere gelerek hurdalarınızı inceler, kalitesi ve fiyatı hakkında bilgilendiririz. Fiyat konusunda anlaşmamız halinde hurdalarınızı hassas tartılar ile tartarak, Kendi personelimiz ile kendi araçlarımıza yükler, ücretini nakit olarak öderiz.

Paslanmaz çelik, endüstriyel sektörde yoğun olarak kullanılmakta ve sağlamlığı ile de muadillerinden daha uzun süre dayanabilmektedir. Geri dönüşüm sayesinde paslanmaz krom eritilerek tekrar üretime sokulmakta ve maliyetli olan topraktan çıkarma işleminden çok daha maliyetsiz bir şekilde üreticilere ulaştırılmaktadır.

Her türlü Paslanmaz Krom Hurdası

YERİNDEN ALINIR

" NAKİT ÖDEME YAPILIR "

Hurda paslanmaz krom, firmamız tarafından yerinde analiz edilerek alınır ve geri dönüşüme kazandırılır. Sizde elinizde bulunan paslanmaz krom hurdaları iletişim bölümünden bize ulaşarak nakite çevirebilirsiniz.

Ankara Paslanmaz Krom Hurda