Ankara Hurda Çinko Fiyatları

Ankara Hurda Çinko Fiyatları , Çinko Hurdası alımı, kilosu, çinkonun fiyatı, Ankara'da, hurdacıları, Sincan, Etimesgut, Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Mamak

HURDA ÇİNKO ALIMI
Ankara Hurda Çinko Fiyatları

Hurda Çinko Alımı

Ankara Hurda Çinko Fiyatları

Ağırlıklı olarak çatı kaplamalarında, çatı su oluklarında ve camii kubbe kaplamalarında kullanılan hurda çinkonun her çeşidini alıyoruz.

Yer altından en çok çıkarılan madenler arasında yer alan çinko, aynı zamanda mineral olarak da birçok besinde bulunmaktadır. Simgesi Latince adı olan Zinkum'dan gelen "Zn" harfleridir. Çinko, Erime noktası düşük ve kırılgan olan bir metaldir. Düşük kaynama sıcaklığı dikkat çekicidir. Demir dışı metaller içinde alüminyum ve bakırdan sonra gelen üçüncü metaldir. Doğada bol bulunan madenlerden birisi olan çinko, ilk olarak Hindistan'da keşfedilmiştir. Günümüzde ise sanayide, otomotiv sektöründe, deodorant yapımı gibi geniş bir alanda kullanılmaktadır.


Ankara Hurda Çinko Fiyatları

Çinko Nerelerde Kullanılır:

Günümüzde çinko ikame materyali olarak; alüminyum, magnezyum ve plastikler, özellikle otomotiv sektöründe kullanılmaktadır.

Çatı uygulamalarında
Galvanizleme işlemlerinde
Otomobil kullanılan dökümlerin kalıplarında
Levhaların kaplanmasında
Kıymetli metallerin cevherden ayrılması
Çinko; çeşitli alaşımlar ile elde edilen Pirinç, galvaniz, bakır, alüminyum, magnezyum gibi metallerin birçok ürünün hammeddesidir.Ankara Hurda Çinko Fiyatları

Ankara Çinko hurda alım satımı yapan firmamız, Ankara Hurda Çinko, Ankarada hurda Çinko fiyatları, Ankara Çinko hurdası, gibi web aramaları ile firmamıza ulaşan herkesin hurda satma talebini en kısa zamanda karşılamak amacıyla Mobil Hurda ekiplerini sürekli sahada tutup mobil hurdacı görevini de yürütmektedir.

Sizde elinizde bulunan Çinko Hurdasını yada Hurda Çinko' yu satmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından yada whatSapp hattından bizlere ulaşarak keşif talebinde bulunabilirsiniz. Kendimize ait araçlar ile en kısa zamanda istediğiniz yere gelerek hurdalarınızı inceler, kalitesi ve fiyatı hakkında bilgilendiririz. Fiyat konusunda anlaşmamız halinde hurdalarınızı hassas tartılar ile tartarak, Kendi personelimiz ile kendi araçlarımıza yükler, ücretini nakit olarak öderiz.

Yıllık kullanım bakımından demir, bakır ve alüminyumdan sonra gelen çinko sanayide oldukça geniş kullanım alanına sahip bir malzemedir. Özellikle otomotiv ve elektrik endüstrilerinde döküm kalıplarında, pillerin gövdelerinde, floresan lambalarda, parlak kadranlarda yaygın kullanımı vardır.

Her türlü Çinko Hurdası

YERİNDEN ALINIR

" NAKİT ÖDEME YAPILIR "

Ayrıca korozyona dayanıklı bir metal olması sebebiyle pirinç, nikelli gümüş, alman gümüşü gibi alaşımların oluşturulmasında da kullanılır. Çinko bu yaygın kullanımı sebebiyle hurdacılar için en sık alım satımı yapılan malzemelerden biridir.

Ankara Hurda Çinko Fiyatları