Ankara Hurda Beyaz Eşya

Ankara Hurda Beyaz Eşya, Hurda Çamaşır Makinası Bulaşık Makinası, Buzdolabı Fırın Klima fiyatları Ankara'da, alanlar, alımı, Sincan, Etimesgut, Çankaya, Keçiören, Mamak, Yenimahalle

HURDA BEYAZ EŞYA
Ankara Hurda Beyaz Eşya

Hurda Beyaz Eşya

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Evlerimizde yada iş yerlerinde kullandığımız Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Buzdolabı, Fırın, Deri Dondurucu ve Klima gibi beyaz eşyalar zaman içinde arızalanır, bozulur ve kullanım ömrünü tamamlayarak hurda duruma düşer.

Arızalanan, bozulan ve hurda durumuna düşen Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Buzdolabı, Fırın, Deri Dondurucu ve Klima gibi beyaz eşyaları evlerimizden çöplüğe götürmek ciddi emek masraf ister. Apartmandan indirilmesi, nakliye için uygun aracınız yoksa araç tutulması vs. maalesef masraflı ve yorucu bir iştir.


Ankara Hurda Beyaz Eşya

Firmamız Özbıyıklar Hurdacılık bu noktada imdadınıza yetişerek tüm bu işlemleri ücretsiz yapar, ek olarak alınan hurda beyaz eşyanın miktarı ve niteliğine göre ödeme yaparız.

Ankara Hurda Çamaşır Makinası

Ankara Beyaz Eşya hurda alım satımı yapan firmamız, Ankara Hurda Beyaz Eşya, Ankarada hurda Beyaz Eşya fiyatları, Ankara Beyaz Eşya hurdası, gibi web aramaları ile firmamıza ulaşan herkesin hurda satma talebini en kısa zamanda karşılamak amacıyla Mobil Hurda ekiplerini sürekli sahada tutup mobil hurdacı görevini de yürütmektedir.

Sizde elinizde bulunan Beyaz Eşya Hurdasını yada Hurda Beyaz Eşyayı satmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından yada whatSapp hattından bizlere ulaşarak keşif talebinde bulunabilirsiniz. Kendimize ait araçlar ile en kısa zamanda istediğiniz yere gelerek hurdalarınızı inceler, kalitesi ve fiyatı hakkında bilgilendiririz. Fiyat konusunda anlaşmamız halinde hurdalarınızı hassas tartılar ile tartarak, Kendi personelimiz ile kendi araçlarımıza yükler, ücretini nakit olarak öderiz.

Beyaz eşya hurdacıları içerisinde özellikle Ankara'da en iyi fiyatlarla hurda beyaz eşya alıp satan ve geri dönüşüme kazandıran firmamız evlerinizdeki tüm eski beyaz eşyalarınızı değerinde almaktadır.

Her türlü Beyaz Eşya Hurdası

YERİNDEN ALINIR

" NAKİT ÖDEME YAPILIR "

Hurda Çamaşır Makinası, Hurda Bulaşık Makinası, Hurda Buzdolabı, Hurda fırın, Hurda Derin Dondurucu, Hurda Klima ve motor, kablo, bakır, demir içeren tüm hurda beyaz eşyalarınızı yüksek fiyattan ve kapınızdan satın alıyoruz.

Ankara Hurda Beyaz Eşya