Ankara Hurda Bakır

Ankara Hurda Bakır, Hurdası Fiyatları, alım satım, Ankara'da, hurdacıları, Sincan, Etimesgut, Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Mamak, Pursaklar, Yenikent

HURDA BAKIR ALIMI
Ankara Hurda Bakır

Hurda Bakır Alımı

Ankara Hurda Bakır

Geri dönüşüm veya hurdacılık sektörünün en kayda değer ürünü şüphesiz ki hurda bakırdır. Bu ürünü bu kadar değerli kılan diğerlerine göre nadir olması, özel kullanım alanları, alışta ve satıştaki kar marjıdır. Onun dışında elektriği ve ısıyı gümüşten sonra en iyi ileten element olması, iletim hatlarında ve mutfak eşyası yapımında yoğun olarak kullanılması değerini de kat be kat artırmaktadır.


Ankara Hurda Bakır

Ülkemizde hammadde olarak Artvin, Kastamonu, Elazığ ve Rize’de çıkartılan bakır; rezerv kaynağı açısından ülke talebini karşılamamaktadır. Yoğun bir talep karşısında bakır madeni rezervinin az olması onu değerli kılmış, bundan dolayı da bakır madeninin geridönüşümünü vazgeçilmez olmuştur.

Ankara Bakır hurda alım satımı yapan firmamız, Ankara Hurda Bakır, Ankarada hurda bakır fiyatları, Ankara bakır hurdası, gibi web aramaları ile firmamıza ulaşan herkesin hurda satma talebini en kısa zamanda karşılamak amacıyla Mobil Hurda ekiplerini sürekli sahada tutup mobil hurdacı görevini de yürütmektedir.

Sizde elinizde bulunan Bakır Hurdasını yada Hurda Bakırı satmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından yada whatSapp hattından bizlere ulaşarak keşif talebinde bulunabilirsiniz. Kendimize ait araçlar ile en kısa zamanda istediğiniz yere gelerek hurdalarınızı inceler, kalitesi ve fiyatı hakkında bilgilendiririz. Fiyat konusunda anlaşmamız halinde hurdalarınızı hassas tartılar ile tartarak, Kendi personelimiz ile kendi araçlarımıza yükler, ücretini nakit olarak öderiz.

Her türlü Bakır Hurdası

YERİNDEN ALINIR

" NAKİT ÖDEME YAPILIR "

HURDA BAKIR ÇEŞİTLERİ:

Soyma Bakır,
Lama Bakır Kesmesi,
Elektronik Lama Bakır,
İnce elektronik levha araiş,
Antkron Kırma (Granür)
Trafo Lama Bakır,
PTT kırması (Granür)
Külçe Bakır,
TTR Kırması,
İnce Kırma (Granür)
Kırma Presi (Briket),
Kalay Kaplamalı Soyma,
Tüyer Kalıp Bakır,
Boru Bakır,
Çıkma Siyah Bakır,
Kırma Bakır,
Yanık PTT,
Yanık Bakır,
Bobin Bakır,
Çatı Bakırı Çıkma,
Karışık Kablo Kırma (Granür),
Bakır Talaşı,
İnce Araiş Soyma,
Hava Hattı,
İnce Araiş Kalylı Bakır,
Tenekeci Bakırı,
Trafo Bakırı Emayeli,
Gemi Sökümü Kalaylı Bakır,
Kırkambar Kırma Bakır,
Trafo Bakırı Emayeli vb. Bakır Hurda Alımı ve Satışı
Hurda bakır türsel olarak; soyma, lama, trafo, kalaylı, yanmış, bobin ve talaş olmak üzere yedi kategoriye ayrılmaktadır.

Soyma bakır; belli bir kalınlığı olan kabloların soyma makinesi marifetiyle soyulması sonucunda oluşan madendir. Saf hali bozulmadığından bakır cinsi içerisindeki en değerli türdür.

Hurda bakır kategorisindeki ikinci önemli ürün olan lama bakır, elektronik malzemelerde iletimi sağlaması için belli bir kalınlık ve uzunluğa sahip olan metallerdir.

Bunların dışında; elektrik iletim hatlarında yüksek gerilimi azaltmak için kullanılan trafolardan çıkan bakırlara trafo bakır, o ve benzerlerinin içinden çıkan makaraya bobin, gündelik yaşamda kullanılan kap kacak bakır malzemelerin zehir etkisini kırmak için kullanılan kalaylama işlemine maruz kalmış bakırlara kalaylı bakır adı verilir.

Yanmış bakır ise kablo veya üzerinde koruma bulunan bakır malzemelerin yüksek ısıda yakılarak metalinin soğutularak elde edilmesidir. Yakma işleminde ısı doğru ayarlanmazsa bakır madeni de erir ve amaca ulaşılamaz.

Yukarıda sayılan hurda bakır türlerinin cnc, torna vs kullanılarak imalat işleminden arta kalmasına da bakır talaş adı verilmektedir.

Ankara Hurda Demir