Ankara Hurda Kablo Alanlar

Ankara Hurda Kablo Alanlar, Kablo Hurdası alımı, kilosu, hurda bakır kablo, fiyatı Fiyatları, Ankara'da, hurdacıları, Sincan, Etimesgut, Çankaya, Keçiören

HURDA KABLO ALIMI
Ankara Hurda Kablo Alanlar

Hurda Kablo Alımı

Ankara Hurda Kablo Alanlar

Firmamız Özbıyıklar Hurdacılık, durumu ne olursa olsun, elinizde bulunan her çeşit ve özellikteki kablo hurdasını nakit ödeme ile satın alıyor.

Kablo hurdası, elektrik ve elektronik alanlarında kullanılan, üzeri yalıtkan bir madde ile kaplı, içine bir veya birden fazla metalik iletkenlerin yerleştirilmesi ile oluşmuş enerji akımı taşıma ürünüdür.


Ankara Hurda Kablo Alanlar

Kullanım ömrünü tamamlayan hurda kabloyu ileride belki işe yarar diye muhafaza ederek saklamaya çalışırız. Bu tür muhafaza edilen ürünler bir yandan çevre ve görüntü kirliliğine neden olurken diğer yandan da hurda kalite değerini kaybetmektedir.

Kablolar genellikle her hangi bir elektriksel arıza sonucu yanmış veya yıpranmış olmaları sebebiyle ya da ev, işyeri, fabrika gibi yerlerde yapılan yenileme çalışmaları nedeniyle hurda duruma gelirler. Firmamız Özbıyıklar Hurdacılık olarak hurda kabloları da gerekli analizleri gerçekleştirerek yerinden alıyor nakit ödeme yapıyoruz. Satın aldığımız hurda kablosunu stokluyor sonrasında da hurda kablo geri dönüşümü gerçekleştiren müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Ankara Hurda Kablo Alanlar

Ankara Kablo hurda alım satımı yapan firmamız, Ankara Hurda Kablo, Ankarada hurda Kablo fiyatları, Ankara Kablo hurdası, gibi web aramaları ile firmamıza ulaşan herkesin hurda satma talebini en kısa zamanda karşılamak amacıyla Mobil Hurda ekiplerini sürekli sahada tutup mobil hurdacı görevini de yürütmektedir.

Sizde elinizde bulunan Kablo Hurdasını yada Hurda Kablo' yu satmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından yada whatSapp hattından bizlere ulaşarak keşif talebinde bulunabilirsiniz. Kendimize ait araçlar ile en kısa zamanda istediğiniz yere gelerek hurdalarınızı inceler, kalitesi ve fiyatı hakkında bilgilendiririz. Fiyat konusunda anlaşmamız halinde hurdalarınızı hassas tartılar ile tartarak, Kendi personelimiz ile kendi araçlarımıza yükler, ücretini nakit olarak öderiz.

Geri dönüşüm sektörü için önemli malzemeler içeren hurda kabloların geridönüşüm ile yeniden kazanımı ülke ekonomisi için büyük önem arz etmektedir.

Her türlü Kablo Hurdası

YERİNDEN ALINIR

" NAKİT ÖDEME YAPILIR "

Yıpranmış, kopmuş, kullanım ömrünü tamamlamış, dış yalıtım ve iletkenlik sorunu bulunan milyonlarca metre uzunluğunda kablo hurda haline gelerek doğaya bırakılmaktadır. Geri dönüşüm sektörü için önemli malzemeler içeren hurda kabloların geri dönüşüm ile yeniden kazanımı ülke ekonomisi için büyük önem arz etmektedir.

Ankara Hurda Kablo Alanlar