Ankara Hurda Sarı Fiyatları

Ankara Hurda Sarı Fiyatları, Pirinç Hurdası alım satım, fiyatı Ankara'da, hurdacıları Sincan Etimesgut Çankaya Keçiören Yenimahalle Mamak

HURDA SARI PİRİNÇ
Ankara Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Sarı Fiyatları

Ankara Hurda Sarı Fiyatları

Halk tarafından Sarı olarak tabir edilen/bilinen Pirinç kendi başına bir metal değildir. Pirinç, esas olarak bakır ve çinkodan yapılmış bir alaşımdır ve hem ev hem de endüstriyel uygulamalarda sıklıkla kullanılan ortak bir maddedir.

Kullanım anlamından en yaygın pirinç türleri sarı pirinç ve kırmızı pirinçtir ancak bunların dışında birçok pirinç çeşidi de mevcuttur. Dünyadaki pirinç endüstrisinin, hayatına devam edebilmesi için hurda pirinç metalinin geri dönüştürülmesine zorunlu bir hal almaktadır.


Ankara Hurda Sarı Fiyatları

Geri dönüşüm açısından hurda sarı pirinçlere bakılacak olursa, içerisinde bulunan alaşım oranları nedeniyle farklılık göstermektedir. Bu alaşım farklılıkları Pirinç hurdasının fiyatını da etkilemekte ve sınıflandırmaktadır.

Bu sınıflandırmalar şu şekildedir; Ara iş sarı hurdası ms-70, Ara iş sarı hurdası ms-64, çubuk ucu parça sarısı, pirinç sarı talaşı, kırkambar sarı hurdası, su saatleri hurdası, vana, musluk, sarı radyatör hurdası ve çubuk sarı talaşı ms-58‘dır. Bu nedenle analiz yaptırmadan sarı hurdalarınızı satmayın ve her sarı hurdasının fiyatının aynı olmadığını ve çeşitlilik gösterdiğini bilmenizi isteriz.

Ankara Sarı Pirinç hurda alım satımı yapan firmamız, Ankara Hurda Sarı Pirinç, Ankarada hurda Sarı fiyatları, Ankara Pirinç hurdası, gibi web aramaları ile firmamıza ulaşan herkesin hurda satma talebini en kısa zamanda karşılamak amacıyla Mobil Hurda ekiplerini sürekli sahada tutup mobil hurdacı görevini de yürütmektedir.

Sizde elinizde bulunan Pirinç Hurdasını yada Hurda Sarı satmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından yada whatSapp hattından bizlere ulaşarak keşif talebinde bulunabilirsiniz. Kendimize ait araçlar ile en kısa zamanda istediğiniz yere gelerek hurdalarınızı inceler, kalitesi ve fiyatı hakkında bilgilendiririz. Fiyat konusunda anlaşmamız halinde hurdalarınızı hassas tartılar ile tartarak, Kendi personelimiz ile kendi araçlarımıza yükler, ücretini nakit olarak öderiz.

Pirinç, bakıra çinko katılarak elde edilen sarı renkteki alaşımların genel ismidir. İçindeki alaşım oranına göre değeri, işlenilebilirliği ve hurda maliyeti değişmektedir.

Her türlü Sarı Pirinç Hurdası

YERİNDEN ALINIR

" NAKİT ÖDEME YAPILIR "

Var olan bakır ve çinko madenlerinden yeni pirinç metali elde etmeye çalışmak, çevreye olan zararıyla beraber ekonomik bir israf olacaktır. Hurda pirinç veya halk arasında sarı diye tabir edilen sarı hurdalarınızı tartmak için sertifikalı ve güvenilir ölçüm istasyonlarını kullanıyoruz.

Ankara Hurda Sarı Fiyatları